Ana Sayfa    Türkçe    English   
Karbon Teknik

E-Bülten

E-Bülten almak, kampanya ve size özel fırsatlarımızdan tam zamanında haberdar olmak için, lütfen e-posta adresinizi sistemimize ekleyinizKullanıcı Girişi

E-Mail


Şifre

Şifremi Unutum / Yeni Üye Kaydı


Bizi arayabilmeniz için, bilgisayarınıza bağlı kulaklık ve mikrofon açık konumda olmalıdır. Lütfen görüşme öncesinde mikrofon ve kulaklık bağlantılarınızın takılı ve aktif olduğundan emin olunuz.
Bu uygulamayı kullanabilmek için, bilgisayarınızda JAVA programları yüklü ve güncel olmalıdır.

Garanti Koşuları

SYSTEM II, ECS 300E, ECS 350, MCS 352, KT452, IDT 4006P KODLU MAKİNELER İÇİN “MAKİNENİN BAKIM VE TUTUMU İLE İLGİLİ,
KULLANIM ESNASINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR”

1.Makine deposu* boş iken, makine asla çalıştırılmamalıdır. Aksi takdirde, maddi değeri çok yüksek olan makine pompası* arızalanır ve arızalı pompa garanti kapsamı dışında kalır.

2.Cihaz filtresi** bir bakım malzemesi olup, 50 işlemde bir kesinlikle değiştirilmelidir. Değiştirilmemesi durumunda aracın yakıt sistemine ve enjektörlerine zarar verebilir. Carbon Clean Makinesi’nin pompa kullanım ömrünü kısaltır ve pompanın garanti kapsamından çıkmasına neden olur. Temizleme işlemi performansını önemli ölçüde düşürür.

3.Bilyalı Hızlı Bağlantı Soketi** (Quick Connection) hassas bir bakım malzemesidir. Bu parçanın ömrünün uzun olması için kirden, tozdan, pislikten ve fiziki darbelerden korunması son derece önemlidir.

4.Araç bağlantı adaptörleri** bakım malzemesi olup, uzun süre kullanılabilmeleri için kirden, pislikten uzak tutulmalı, aşındırıcı maddeler ile temas etmesi engellenmeli ve kelepçelere aşırı sıkma kuvveti uygulanmamalıdır. Özellikle aşırı sıkılan kelepçeler nedeniyle patlayan ve yırtılan araç bağlantı adaptörlerinin yaratacağı mali yükü önlemek için, KTH-PJ1D (8 mm düz ek ), KTH-PJ1K (8 mm ek dirsek), KTH-PJ2D (10 mm düz ek), KTH-PJ2K (10 mm ek dirsek) parça numaralı Plastik Bağlantı Apartörleri** kullanılmalıdır.

5.Cihaz üzerindeki basınç saatleri* hassas parçalar olup darbelerden, aşırı sarsıntıdan etkilenebilir. Basınç saatinin camının kırılması durumunda, komple saatin değişmesi gerekmektedir. Bu nedenle, saat camlarına özen gösteriniz.

6.Cihazın gövdesine bağlı olan kırmızı ve siyah hortumlar*, gereğinden fazla bükülmemelidir. Aksi takdirde kırılma riski vardır. Hatalı ve kötü kullanımdan kaynaklanan kırılmalar, garanti kapsamı dışındadır. 

7.Yakıt-kimyasal karışımı, makine deposunda uzun süre (15 gün) bırakılmamalıdır. Aksi takdirde, yakıt-kimyasal karışımı temizleme özelliğini tamamen yitirir. Ayrıca, belirtilenden uzun süre makine deposunda bırakılan yakıt-kimyasal karışımı, makine depo bağlantılarına tamiri mümkün olmayan zararlar verir.

8.Akü bağlantı kabloları* ve maşaları* temiz tutulmalı ve dikkatli kullanılmalıdır.

9.Makinenin dış temizliği haftada 1 kez kesinlikle yapılmalıdır. İşlem sonrasında makine ve adaptörler ile makine hortum/adaptör çekmeceleri yağlı ve kirli bırakılmamalıdır. Temizleme işlemi esnasında ıslak bez ve sıvı temizleme deterjanı kullanılmalıdır. Makinelerin üzerine, çekmecelerine ve pompanın bulunduğu iç aksamına asla basınçlı su sıkılmamalıdır. 

10.Malzeme ve işçilik hatalarına karşı makinelerimiz 2 yıl garantilidir. 

11.Makineler, kullanım hatalarına karşı garanti altında değildir. 12. Bakım malzemeleri (**), garanti kapsamında değildir.

ÖNEMLİ UYARI!
YASA GEREĞİ, FIAT KARBON TEMİZLEME CİHAZINIZIN KALİBRASYONU HER YIL YAPTIRILMALIDIR. KALİBRASYON İŞLEMİ İÇİN, RANDEVU ALINIZ.


KARBON TEKNİK İLERİ TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

ADRES:
Değirmen Sok., Şaşmaz İş Merkezi, A Blok, No: 15/32
81090 Kozyatağı - Kadıköy / İSTANBUL

TEL:
0 (216) 416 46 24

TEL & FAKS:
0 (216) 416 46 17

E-MAIL:
mailto:info@carboncleanturkiye.com