Ana Sayfa    Türkçe    English   
Karbon Teknik

E-Bülten

E-Bülten almak, kampanya ve size özel fırsatlarımızdan tam zamanında haberdar olmak için, lütfen e-posta adresinizi sistemimize ekleyinizKullanıcı Girişi

E-Mail


Şifre

Şifremi Unutum / Yeni Üye Kaydı


Bizi arayabilmeniz için, bilgisayarınıza bağlı kulaklık ve mikrofon açık konumda olmalıdır. Lütfen görüşme öncesinde mikrofon ve kulaklık bağlantılarınızın takılı ve aktif olduğundan emin olunuz.
Bu uygulamayı kullanabilmek için, bilgisayarınızda JAVA programları yüklü ve güncel olmalıdır.

Cihaz Nasıl Çalışır

Cihazları Nasıl Kullanacaksınız?

Cihaz Nasıl ÇalışırBenzinli ya da dizel motorlu araçlara, Carbon Clean makinaları ile uygulanan kurum ve karbon temizleme işlemi sırasında, makinanın depo bölümüne benzinli (MV3) ya da dizel (MV4) temizleme kimyasalı doldurulur. Daha sonra, makinanın üzerinde bulunan bağlantı boruları, aracın yakıt hattına bağlanır. Böylece aracın supap, supap yolları, enjektörler ve pistonlarındaki karbon birikimini gideren özel temizlik kimyasalı (sıvısı), doğrudan motorun yakıt yoluna gönderilir. Bu işlemden sonra, araç, rölenti devirde 45 dakika çalıştırılır. Bu işlem sırasında, egzozdan damlayan siyah renkli sıvı gözle görülebilir.


Daha sonra, yine makinanın üzerinde bulunan özel bağlantı aparatları yardımı ile, makinanın deposuna boşaltılan ve İŞLETMENİZDE CARBON CLEAN VARSA, KAZANCINIZ KATLANIR!

-Alternatiflerine göre, cihazın performansı çok yüksektir.

- Carbon Clean cihazları, kendilerini çok kısa sürede amorti eder.

- Kullanımı kolaydır, diğer motor tamir ve temizleme işlemlerinde olduğu gibi, karmaşık mekanik ve teknik bilgi gerektirmez.

- Servisinizde fazla yer işgal etmez.

- Sürekli satış ve teknik eğitim desteği vardır.