Ana Sayfa    Türkçe    English   
Karbon Teknik

E-Bülten

E-Bülten almak, kampanya ve size özel fırsatlarımızdan tam zamanında haberdar olmak için, lütfen e-posta adresinizi sistemimize ekleyiniz



Kullanıcı Girişi

E-Mail


Şifre

Şifremi Unutum / Yeni Üye Kaydı


Bizi arayabilmeniz için, bilgisayarınıza bağlı kulaklık ve mikrofon açık konumda olmalıdır. Lütfen görüşme öncesinde mikrofon ve kulaklık bağlantılarınızın takılı ve aktif olduğundan emin olunuz.
Bu uygulamayı kullanabilmek için, bilgisayarınızda JAVA programları yüklü ve güncel olmalıdır.

Gold Eagle Co.

80 Yıllık Amerikan Devi!

Gold Eagle Co.

1932 yılında kurulan, 400 özel marka altında araç üreticileri için geniş bir yelpazede kimyasallar üreten Gold Eagle Co. (ABD) firmasınınTürkiye’deki yetkili ithalatçısı olarak, patentli marka olan HEET® Gas-Line Antifreeze, STA-BIL® Fuel Stabilizer, 104+® Octane Boost, NO-LEAK® Treatments, AlumAseal® Radiator Stop Leak, DieselPower! ® Diesel Additives, Start Your Engines! ® Fuel Revitalizer, D.O.G.G. ® Cleaner, D.O.G.G. ® Protector, Gold Eagle® ve Golden Touch® markalı ürünlerin satışı yapılmaktadır.



Ürünler:  

Gold Eagle: Yakıt katkıları ve yakıt temizleyiciler; oktan/setan arttırıcılar; yağ temizleyiciler ve yağ katkıları; direksiyon, transmisyon ve fren sıvıları, soğutma sistemi temizleyiciler; kaçak önleyici kimyasallar.
Golden Touch: Yakıt katkıları ve yakıt temizleyiciler; oktan/setan arttırıcılar; yağ temizleyiciler ve yağ katkıları; direksiyon, transmisyon ve fren sıvıları, soğutma sistemi temizleyiciler.
Sta-Bil: Kara ve deniz taşıtları için yakıt şartlandırıcılar; oktan/setan arttırıcılar.
HEET: Yakıt sistemi antifriz ürünleri; su defediciler.
DieselPower!: Binek araç ve ağır vasıtalar için dizel yakıt katkıları.
104+: Yakıt tasarruf ürünleri; yakıt sistemi temizleyiciler.
No Leak: Kaçak tespit ve kaçak önleme ürünleri.
AlumAseal: Radyatör ve ısıtıcılardaki kaçakları önleyici ürünler.
Start Your Engine: Kolay kontakt ürünleri.
D.O.G.G.: Bahçe aletleri bakım ve temizleme ürünleri (DOGG açılımı: Dirt ‘Kir”; Oil “Yağ”; Grease “Gres Yağı”; Grime “Atık”)