Ana Sayfa    Türkçe    English   
Karbon Teknik

E-Bülten

E-Bülten almak, kampanya ve size özel fırsatlarımızdan tam zamanında haberdar olmak için, lütfen e-posta adresinizi sistemimize ekleyinizKullanıcı Girişi

E-Mail


Şifre

Şifremi Unutum / Yeni Üye Kaydı


Bizi arayabilmeniz için, bilgisayarınıza bağlı kulaklık ve mikrofon açık konumda olmalıdır. Lütfen görüşme öncesinde mikrofon ve kulaklık bağlantılarınızın takılı ve aktif olduğundan emin olunuz.
Bu uygulamayı kullanabilmek için, bilgisayarınızda JAVA programları yüklü ve güncel olmalıdır.

Karbon Teknik

CARBON CLEAN ile MOTORDA TAM GÜÇ, YAKITTA EKONOMİ

Karbon TeknikAmerikan MotorVac Technologies şirketinin (2010 yılı itibarı ile Kanadalı U-View),  Carbon Clean®  tescilli markası altında üretmekte olduğu makina ve temizleme kimyasallarının Türkiye’deki araç servislerindeki yaygın kullanımı, son iki yıl içerisinde artan bir ivme kaydetti. Amerikan MotorVac şirketinin yetkilileri, bu artışta en önemli faktörün, 2001 yılı Ağustos ayından bu yana Carbon Clean®  ve Carbon Tune®  ürünlerinin Türkiye’deki tek yetkili ithalatçı ve distribütörü olarak faaliyet gösteren Karbon Teknik İleri Teknoloji Ürünleri Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti.’nin gösterdiği başarılı satış ve tanıtım performansı olduğunu belirtiyorlar.

Özellikle yeni nesil benzinli ya da dizel motorla çalışan araçların supaplarında, enjektörlerinde, emme manifoldunda ve yakıt yollarında oluşan karbon birikintilerinin temizliğinde kullanılan, dünyada en güvenilir ve en çok onay almış Carbon Clean®  makina ve temizleme kimyasallarının Türkiye’deki geçmişi 20 yıl öncesine dayanıyor. 1993-1999 yıllarında Lucas Servis Tic. A.Ş. ve 1999-2001 yıllarında da TRW Otomotiv tarafından temsil edilen MotorVac firması, 2001 Ağustos ayında aldığı bir karar ile Türkiye’deki pazarlama faaliyetlerini, genç ve dinamik bir firma olan Karbon Teknik İleri Teknoloji Ürünleri Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. ile birlikte yürütme kararını almıştı. Carbon Clean®  kimyasallarının ve makinelerinin üreticisi olan Amerikan MotorVac Company’nin bu değişiklikteki ana hedefi, kurum birikiminin yol açtığı sorunlarla birlikte dizel ve benzinli araçların yakıt püskürtme sisteminde yarattığı problemleri, Türkiye’deki tüm benzinli ve dizel araç kullanıcılarına anlatmada ve bu problemlerin çözümünde, teknik altyapısı, satış sonrası hizmeti mükemmel olan profesyonel bir yapı oluşturmaktı. Amerikan MotorVac firmasının kararında ne kadar ileri görüşlü bir yaklaşım sergilediği, 1993-2001 yıllarında 400 olan Carbon Clean®  Uygulama Merkezleri’nin, 2010 yılına gelindiğinde 1512’ye ulaşması ile kanıtlanmış oldu.

 

 

Kanada’dan ithal edilmekte olan Carbon Clean®  Makina ve Temizleme Kimyasalları’nın benzinli ve dizel motorlu araçlardaki karbon birikimini giderişi ve enjektörleri temizleme özelliği, başta TUV olmak üzere İstanbul Teknik Üniversitesi ve birçok bağımsız denetleme kuruluşunun raporları ile onaylanmış bulunuyor. Ayrıca, Carbon Clean®  uygulaması sonrasında motor ve tork gücünde oluşan artışlar, “Bosch Dinamometre Test Sonuçları” ile, kompresyondaki yükselme ise “Kompresyon Test Sonuçları” ile de belgelidir.

Carbon Clean®  kimyasallarını piyasadaki benzer ürünlerden ayıran en temel özellik, ürünlerin birer depo katkı maddesi olmamaları. Kimyasalların uygulaması, uzmanlar tarafından makinesiyle yapılıyor. Türkiye’de başta Tofaş-Fiat, Ford/Otosan, Doğuş Otomotiv, Mitsubishi gibi araç markaları olmak üzere tüm araç üreticilerinin yetkili servislerinde yapılan periyodik bakımlarda merkezce onaylanmış olarak kullanılan Carbon Clean®  makineleri ve kimyasallarının en önemli özellikleri motorda tam güç ve performans ile yakıtta ekonomi sağlamaları.

Karbon Teknik ile “İleri” Adımlar...
Carbon Clean®  makinaları ve Carbon Clean®  benzinli ve dizel kurum temizleme ilaçları bir Amerikan firması olan ve konusunda gerek tüm Amerika kıtasında, gerekse tüm dünyada liderlik vasfını yıllardır sürdüren Amerikan MotorVac (2010 yılı itibarı ile Kanadalı U-View) firması tarafından üretiliyor. Carbon Clean®  ismi bir ticari marka olup, tüm ticari marka hakları Amerikan MotorVac (2010 yılı itibarı ile Kanadalı U-View) firmasına ait bulunuyor.

Karbon Teknik İleri Teknoloji Ürünleri Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti., Amerikan MotorVac (2010 yılı itibarı ile Kanadalı U-View) şirketinin ürettiği Carbon Clean®  kurum temizleme sıvıları, bu sıvıların kullanıldığı benzinli ve dizel temizlik makineleri ve Carbon Clean® konseptinin içerdiği tüm diğer temizlik ve motor performansı koruyucu ürünlerinin tek yetkili distribütörü ve ithalatçısı konumunda. Karbon Teknik İleri Teknoloji Ürünleri, 1993 yılından beri Türkiye pazarında bulunan ve yukarıda adı geçen tüm ürünlerin ithalat, pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlerini veriyor.


Şirket Vizyonu:

Üstün nitelikli insan kaynağının ve ileri teknoloji kullanımının sürekli olarak fark yaratan sonuçlar elde ettiği, sektöründe en beğenilen Türk Şirketi olmaktır.

Şirket Misyonu:
Yakıt püskürtme sistemleri, enjektör, motor ve araç üzerindeki diğer tüm sıvıların temizleme makineleri ve temizlik kimyasalları pazarlama, satış teknik bilgilendirme ve satış sonrası hizmetleri faaliyetlerinde en mükemmel müşteri memnuniyetini yaratmaktır.

Uzman Olduğu Alan:

Motorlu araçlar üzerinde kullanılan yakıt püskürtme sistemleri, enjektör, motor ve araç üzerindeki diğer tüm sıvıların temizleme makineleri ve temizlik kimyasalları pazarlama, satış, teknik bilgilendirme ve satış sonrası hizmetleri.