Ana Sayfa    Türkçe    English   
Karbon Teknik

E-Bülten

E-Bülten almak, kampanya ve size özel fırsatlarımızdan tam zamanında haberdar olmak için, lütfen e-posta adresinizi sistemimize ekleyinizKullanıcı Girişi

E-Mail


Şifre

Şifremi Unutum / Yeni Üye Kaydı


Bizi arayabilmeniz için, bilgisayarınıza bağlı kulaklık ve mikrofon açık konumda olmalıdır. Lütfen görüşme öncesinde mikrofon ve kulaklık bağlantılarınızın takılı ve aktif olduğundan emin olunuz.
Bu uygulamayı kullanabilmek için, bilgisayarınızda JAVA programları yüklü ve güncel olmalıdır.

Mist Ultrasonik Klima Temizleme Kimyasalı- 203250

Klima-Isıtma Sistemlerinin fazla nem tutabilme, havayı araç içi kabinin her köşesinde dolaştırabilme, uzayan bakım aralıkları gibi günümüz klima-ısıtma sistemlerinin tüm havalandırma kanallarında ve araç içi kabinin yüzeylerinde (koltuklar, plastik parçalar, deri bölmeler, yer döşemeleri, halılar...) küf, mantar, sporlar ve benzer mikroorganizmaların oluşup üreyerek çoğalması için çok elverişli alanlar ve ortamlar oluşmaktadır. Klasik sprey türü kimyasallar ile insan sağlığına zararlı bu mikro organizmaların küçük bir miktarı temizlenebilmektedir. Hâlbuki Car Clean Makinesinin, MIST Ultrasonic Klima Temizleme Kimyasalı sayesinde yaratmış olduğu ultrasonic mikro damlacıklar, periyodik aralıklarla temizlik yapıldığı zaman bu organizmaların %100'e yakınını temizleyebilmektedir.