Ana Sayfa    Türkçe    English   
Karbon Teknik

E-Bülten

E-Bülten almak, kampanya ve size özel fırsatlarımızdan tam zamanında haberdar olmak için, lütfen e-posta adresinizi sistemimize ekleyinizKullanıcı Girişi

E-Mail


Şifre

Şifremi Unutum / Yeni Üye Kaydı


Bizi arayabilmeniz için, bilgisayarınıza bağlı kulaklık ve mikrofon açık konumda olmalıdır. Lütfen görüşme öncesinde mikrofon ve kulaklık bağlantılarınızın takılı ve aktif olduğundan emin olunuz.
Bu uygulamayı kullanabilmek için, bilgisayarınızda JAVA programları yüklü ve güncel olmalıdır.

C19 Motor Yağı Çamurları ve Tortuları Temizleme Kimyasalı

Cylo Industries, Inc
401 Maplewood Dr.Jupiter, FL 33458.561-775-9600

Açıklama: 3 Dakikada (Çok Kirli Araçlarda 5 dakikada) tüm yağ çamurlarını ve yağ tortularını bulundukları yerden söker ve tamamen temizler. Motoru ilk “0“ km’deki pırıl pırıl temizliğine kavuşturur.

Yapısı: Deterjan bazlı kimyasal yapısının içinde ayrıca güçlü sökme özelliğine sahip maddeler de ilave edilmiştir.

Benzinli ve Dizel 4 zamanlı tüm motorlarda güvenle kullanılabilinir.

Kullanım Koşulları:

 • Araç motor yağı seviyesinin normal seviyesinde olduğunu muhakkak kontrol edin, değilse yağ ilave edip normal seviyesine getirin.
 • Aracın motorunu fan açma sıcaklığına ulaşıncaya kadar ısıtın. Aracın motor sıcaklığa radyatör fan açma sıcaklığına ulaşmadan C19‘u kullanmayın. (Maksimum temizlik ve motor emniyeti açısından normal motor harareti gerekmektedir)
 • Aracın motorunu stop edin. Araç motor yağını ve filtresini değiştirmeden önce aracın hâlihazırdaki motor yağına C19 ürününü motor yağı doldurma kapağını açarak ilave edin.
 • Aracın motorunu çalıştırın. Aracı 3 dakika (çok kirli araçlarda ve daha önce düzenli olarak C19 uygulanmamış araçlarda 5 dakika ) kadar rölanti devrinde çalıştırın.
  • Rölanti devrini yükseltmeyin ve araca gaz vermeyin
  • Aracı yolda kullanmayın
 • Aracı stop edin. Aracın yağ filtresini ve yağ boşaltama tapasını sökün. Tüm eski yağ boşalıncaya kadar bekleyin.
 • Yeni yağ tapası ve yağ filtresi takın. Yeni motor yağını doldurun ve yağ seviyesini kontrol edin.
 • Etrafa sıçramış yağ ve sıvı varsa bir bez ile temizleyin.

Önemli Not: Mekanik aşınmalar sonucu yağ eksilten ve yağ yakan araçlarda kesinlikle kullanmayın.

Niçin C19 kullanılmalıdır?
Araç motoru “0“ km’deki ilk çalıştırıldığı andan itibaren, motor yağı ömürlü bir ürün olduğu için çamurlaşma, tortulaşma ve yağ moleküllerinde bozulma başlamış olur. Motor ve içinde dolaşan motor yağı kullanıldığı sürece defalarca maruz kaldığı sıcak–soğuk ısı farklarından dolayı, motor yağında viskozitesi ve ısıya dayanıklılığı azalmaya başlar. Kısa bir sürede motorun aşağıda belirtilen bölümlerinde çamurlaşma ve tortulaşma meydana gelir. Motordan gelen yağı kullanan Turbo gibi kritik ve hassas parçalar bu tortulaşma ve çamurlaşmadan motora göre çok daha fazla hasar görür.
Nasıl Temizler?

C19‘un patentli özel formülündeki kimyasalların molekülleri çamur ve tortuları yapısına alarak parçalar ve sıcaklığında etkisiyle eski motor yağıyla beraber dışarıya atar. Düzenli kullanıldığı takdirde maksimum temizlik sağlar ve yağ çamur ve tortuların oluşmasını geciktirir.