Ana Sayfa    Türkçe    English   
Karbon Teknik

E-Bülten

E-Bülten almak, kampanya ve size özel fırsatlarımızdan tam zamanında haberdar olmak için, lütfen e-posta adresinizi sistemimize ekleyinizKullanıcı Girişi

E-Mail


Şifre

Şifremi Unutum / Yeni Üye Kaydı


Bizi arayabilmeniz için, bilgisayarınıza bağlı kulaklık ve mikrofon açık konumda olmalıdır. Lütfen görüşme öncesinde mikrofon ve kulaklık bağlantılarınızın takılı ve aktif olduğundan emin olunuz.
Bu uygulamayı kullanabilmek için, bilgisayarınızda JAVA programları yüklü ve güncel olmalıdır.

GE-21204 Benzinli Araçlar İçin %100 Müşteri Memnuniyeti Garantili 6 Etkili Kurum Birikintisi Temizleme ve Geciktirme Kimyasalı

Gold Eagle, Co.
4400 S. Kildare Ave., Chicago, IL 60632, USA

Gramaj:
355 Gram

Açıklama:

  • Klasik ve yeni jenerasyon direkt benzin püskürtme sistemli (TSI, FSI, FTSI, GDI) araçların enjektörlerinin kurum, vernik ve sakızımsı maddelerden temizlenerek %100 verimli çalışmasını sağlayarak yakıtta ekonomi motorda tam güç sağlar.
  • Aracınızı sallantılı çalışma, özellikle sabahları zor çalışma, hızlanmada isteksizlik ve rölantide sarsıntılı çalışma problemlerini ortadan kaldırır ve mükemmel sürüş konforu sağlar.
  • Emme supapları başta olmak üzere emme manifold girişlerini, emme kanallarını, krank havalandırma kanalını (PCV) temiz kalmasını sağlayarak aracın motor tork değerini (motor çekiş gücü) maksimumda tutar.
  • Yakıt deposu ve yakıt sistemindeki suyu absorbe ederek yakıt sistemini korozyondan ve donma riskinden korur.
  • Enjektörleri korozyondan korur, kuru çalışmasını engeller ve kullanma ömrünü uzatır.
  • 1 şişe 83 litre yakıt depo hacmine kadar etkilidir. Her 3 depo yakıt alımında bir kullanılması maksimum etki sağlar. Daha sık kullanılmasının motora ve yakıt sistemin ve herhangi bir zararı yoktur.