Ana Sayfa    Türkçe    English   
Karbon Teknik

E-Bülten

E-Bülten almak, kampanya ve size özel fırsatlarımızdan tam zamanında haberdar olmak için, lütfen e-posta adresinizi sistemimize ekleyinizKullanıcı Girişi

E-Mail


Şifre

Şifremi Unutum / Yeni Üye Kaydı


Bizi arayabilmeniz için, bilgisayarınıza bağlı kulaklık ve mikrofon açık konumda olmalıdır. Lütfen görüşme öncesinde mikrofon ve kulaklık bağlantılarınızın takılı ve aktif olduğundan emin olunuz.
Bu uygulamayı kullanabilmek için, bilgisayarınızda JAVA programları yüklü ve güncel olmalıdır.

GE-21001 Hızlı Etkili Motor Yağı Çamur ve Tortuları Temizleme Kimyasalı

Üretici:
Gold Eagle Co.
4400 S. Kildare Ave., Chicago, IL 60632, USA

Gramaj:
887 Mililitre

Açıklama:

  • Motor yağlama sistemindeki tüm çamur ve tortuları yağı inceltmeden ve yağlama sisteminin hiçbir metal, lastik ve conta içeren parçalarına zarar vermeden temizler.
  • Yüksek nitelikli deterjan formülü hiçbir şekilde solvent içermediğinden dolayı segmanları ve tüm motor aksamına asla zarar vermez.
  • Periyodik olarak kullanıldığında temizliği 10-15 dakikada, çok kirli motorlarda 15-20 dakikada bitirir.
  • Sıkışmış yağ tazyik ve sistemdeki diğer valfleri çözer ve tekrar hareketli ve görev yapacak hale getirir. Bu sayede araca konulacak yeni motor yağının tüm sistem içinde rahatça gezinerek maksimum koruma ve görev yapmasını sağlar.
  • Her 15.000 km’de bir uygulanması tavsiye edilir.
  • Yarı şişe hacmi olan 443 mililitre 3000 CC motor hacimli araçlar için yeterlidir. Daha büyük hacimli motorlar için tüm şişe hacmi olan 887 mililitre kullanılmalıdır.