Ana Sayfa    Türkçe    English   
Karbon Teknik

E-Bülten

E-Bülten almak, kampanya ve size özel fırsatlarımızdan tam zamanında haberdar olmak için, lütfen e-posta adresinizi sistemimize ekleyinizKullanıcı Girişi

E-Mail


Şifre

Şifremi Unutum / Yeni Üye Kaydı


Bizi arayabilmeniz için, bilgisayarınıza bağlı kulaklık ve mikrofon açık konumda olmalıdır. Lütfen görüşme öncesinde mikrofon ve kulaklık bağlantılarınızın takılı ve aktif olduğundan emin olunuz.
Bu uygulamayı kullanabilmek için, bilgisayarınızda JAVA programları yüklü ve güncel olmalıdır.

GE-15209 Dizel Yakıt Püskürtme Sistemli Araçlar İçin Yakıt Pompası, Kütüğü (Rail) ve Tüm Sistem Temizleme Kimyasalı

Üretici:
Gold Eagle Co.
4400 S. Kildare Ave., Chicago, IL 60632, USA

Gramaj:
355 Mililitre

Açıklama:
  • Common Rail dahil olmak üzere tüm elektronik kontrollü dizel püskürtme sisteme sahip araçlar ve klasik dizel püskürme sistemine sahip araçlar için geliştirilmiş konsantre bir ürün olup 16.000 km de bir kullanılması yeterlidir.
  • Partikül filtreli dizel araçlarda kullanılması durumunda, partikül filtresinin kurum yükünü azaltır, aracın zaman içinde kaybolan performasını geri kazandırır yakıt ekonomisi sağlar.
  • Yanma odası içinde biriken ve motorun gücünü ve tork değerini azaltan kirletici maddeleri komple temizler.
  • Enjektörlerin ve Yakıt pompasını üzerinde biriken vernik ve sakızımsı maddeleri temizleyerek yakıt püskürtme sisteminin ideal şartlarda, performanslı çalışmasını sağlar. Yakıt tüketimini azaltır ve düzenler.
  • Ekonomik bir ürün olup bir şişe 132 litre yakıt için üretilmiştir. Küçük motor hacimli araçlarda yarısını kullanmak yeterli etkiyi sağlar.
  • Alkol içermez.
  • Her 16.000 km’de kullanılması yeterli temizliği sağlar. İstenildiği takdirde daha kısa periyotlarda kullanılabilinir