Ana Sayfa    Türkçe    English   
Karbon Teknik

E-Bülten

E-Bülten almak, kampanya ve size özel fırsatlarımızdan tam zamanında haberdar olmak için, lütfen e-posta adresinizi sistemimize ekleyinizKullanıcı Girişi

E-Mail


Şifre

Şifremi Unutum / Yeni Üye Kaydı


Bizi arayabilmeniz için, bilgisayarınıza bağlı kulaklık ve mikrofon açık konumda olmalıdır. Lütfen görüşme öncesinde mikrofon ve kulaklık bağlantılarınızın takılı ve aktif olduğundan emin olunuz.
Bu uygulamayı kullanabilmek için, bilgisayarınızda JAVA programları yüklü ve güncel olmalıdır.

LubeGard 95001 Otomatik Şanzımanlar, DSG ve Diğer Tüm Çift Kavramalı Sistemler İçin Yağ Çamur ve Tortuları Temizleme Kimyasalı

Üretici:
LubeGard - International Lubricants, INC. Seattle Washington 98108, USA

Gramaj:
296 Mililitre

Açıklama:
  • Patentli LXE® teknolojisi ile üretilmiş bu sentetik yapılı üst sınıf kimyasal, eski şanzıman yağı araçtan boşaltıldıktan sonra, yeni yağ konmadan önce otomatik şanzımandaki tüm çamur ve tortuları temizleyerek, yeni konulacak yağ ile birlikte otomatik şanzımanın verimli ve problemsiz çalışmasını sağlar ve garanti eder.
  • Özellikle DSG ve Çift Kavramalı Yeni Teknoloji tüm şanzıman tiplerinde yağ ve çamur tortularından kaynaklanan sarsıntılı ve şakırtılı vites geçişlerini engeller.
  • Manuel şanzımanlarda da kullanılabilen patentli LXE® sentetik molekül yapısına sahip bir kimyasaldır
  • Yapısındaki patentli kimyasallar ve seyrelticiler yağ çamur ve tortularını yumuşatarak yerlerinden söker ve tüm yüzeylerden temizler.
  • Şanzıman içindeki metal parçalara, conta ve sızdırmazlık elemanlarına asla zarar vermez. Tüm Otomatik Şanzıman Yağ sınıfları ile uyumlu olup yağın kullanım özelliklerini asla bozmaz.
  • Otomatik şanzımanın içindeki parçaları korozyon ve oksidasyona karşı koruma altına alır.
  • Otomatik şanzımanı düzenli olarak LubeGard 95001 ile temizledikten sonra LubeGard 63010 kullanırsanız otomatik şanzımanınız için ömür boyu full temizlik ve koruma, maksimum sürüş konforu ve yakıt ekonomisi sağlarsınız.

Kullanım Şekli:

1-Makinasız Kullanım:
Şanzımanın içindeki eski şanzıman yağını boşaltmadan önce eski şanzıman yağına bir şişe (296 Mililitre) ekleyiniz. Aracı lift üzerine alın ve motoru çalıştırın. Aracın tekerlekleri liftin üzerinde yerden kesik iken 10 dakika kadar tüm otomatik vites konumlarında (R,D,S1,2,3,4,5,6.7) tekerlekleri döndürün. Bu şekilde LubeGard 95001şanzımanın içinde her bölgede sirküle olup dolaşarak tüm yağ çamur ve tortularını temizleyecektir.

Eski yağı otomatik şanzımandan boşaltın ve yeni yağı doldurun. Yeni yağ’a ekleyeceğiniz LubeGard  63010 %100 koruma, sürüş konforu ve yakıt ekonomisi sağlayacaktır.

2-Makineli Kullanım:
Makine kullanım klavuzundaki yönlendirmeleri takip edin.