Ana Sayfa    Türkçe    English   
Karbon Teknik

E-Bülten

E-Bülten almak, kampanya ve size özel fırsatlarımızdan tam zamanında haberdar olmak için, lütfen e-posta adresinizi sistemimize ekleyinizKullanıcı Girişi

E-Mail


Şifre

Şifremi Unutum / Yeni Üye Kaydı


Bizi arayabilmeniz için, bilgisayarınıza bağlı kulaklık ve mikrofon açık konumda olmalıdır. Lütfen görüşme öncesinde mikrofon ve kulaklık bağlantılarınızın takılı ve aktif olduğundan emin olunuz.
Bu uygulamayı kullanabilmek için, bilgisayarınızda JAVA programları yüklü ve güncel olmalıdır.

LubeOne 09020 Lubeone Universal Otomatik Şanzıman Yağı – Tüm Araçlar İçin Tek Tip Özel Formüllü

Üretici:
ROTEN TRADING AG, Keltenstrasse 13 CH-2563 Ipsach Schweiz, İsviçre

Gramaj:
20 Litre

Avantajları:

  • LubeOne Tek tip otomatik şanzıman yağı DSG, çift kavramalı ve tork konvertörlü klasik tip tüm otomatik şanzıman yağları yerine %100 güvenle kullanılabilecek %100 full sentetik en yeni jenerasyon ileri teknoloji bir üniversal otomatik şanzıman yağıdır.
  • Sesli ve konforsuz vites geçişlerini sessizleştirir ve konforlu hale getirir.
  • Isıya karşı yüksek dirençli olup, ısı transferi kapasitesi çok yüksektir. Bu sayede otomatik şanzıman içindeki yağ çalışma sıcaklığını düşürerek şanzıman parçalarının aşırı ısınmasını engeller ömrünü uzatır.

Özellikleri:
LubeOne Tek Tip Universal Otomatik Şanzıman Yağı özel amaçlı şanzıman yağları diye satılan yağlar dahil tüm şanzıman yağlarının özelliklerini karşılayan ileri teknoloji  %100 full sentetik bir şanzıman yağıdır. Tüm klasik otomatik şanzımanlı araçlarda (CVT, kayışlı, sonsuz geçişli şanzıman tipi hariç) kullanılabileceği gibi, DSG ve diğer çift kavramalı otomatik şanzımanlı binek ve hafif ticari araçlarda kullanmak için idealdir. Tek bir ürün stoğuyla, stok maliyetlerinizi düşürür  %100 memnuniyet sağlar.

Uygulama:

  • LubeOne diğer tüm otomatik şanzıman yağı sınıflarıyla ve çeşitleriyle karışabilen üniversal bir otomatik şanzıman yağıdır. Kullanım süresi 80.000 km olup, her 80.000 km aralıklarında değiştirilmesi önerilmektedir.
  • LubeOne’ın potansiyel yaralarından maksimum faydalanmak için, her LubeOne otomatik şanzıman yağı değişiminden önce LubeGard 95001 ile otomatik şanzımanın temizlenmesi önerilmektedir.