Ana Sayfa    Türkçe    English   
Karbon Teknik

E-Bülten

E-Bülten almak, kampanya ve size özel fırsatlarımızdan tam zamanında haberdar olmak için, lütfen e-posta adresinizi sistemimize ekleyinizKullanıcı Girişi

E-Mail


Şifre

Şifremi Unutum / Yeni Üye Kaydı


Bizi arayabilmeniz için, bilgisayarınıza bağlı kulaklık ve mikrofon açık konumda olmalıdır. Lütfen görüşme öncesinde mikrofon ve kulaklık bağlantılarınızın takılı ve aktif olduğundan emin olunuz.
Bu uygulamayı kullanabilmek için, bilgisayarınızda JAVA programları yüklü ve güncel olmalıdır.

Yoğun Trafikte, Düşük Devirde Kullanılan Partikül Filtreli Dizel Araçlar İçin DPF Koruma, Yakıt Sistemi ve Enjektör Temizleme Kimyasalı

Yoğun Trafikte, Düşük Devirde Kullanılan Partikül Filtreli Dizel Araçlar İçin DPF Koruma, Yakıt Sistemi ve Enjektör Temizleme Kimyasalı

Menşei: Bell-Add / Danimarka

Gramaj:275 Mililitre

Açıklama:
-Özellikle kısa mesafelerde ve düşük devirde kullanılan dizel araçların normalden çok daha hızlı tıkanan dizel partikül filtrelerini daha uzun süre temiz tutmak ve rejenerasyon ısısını düşürmek için formüle edilmiştir.
-Sık ve tamamlanamamış rejenerasyonlar sonucu oluşabilen motor ve enjektör arızalarını engeller.
-Dizel yakıtın neden olduğu korozyon etkisini önler, yakıt kalitesini EN590 normuna getirir.
-Düzenli olarak kullanıldığında parkitül filtresini, katalitik konvertörü, yakıt püskürtme sistemini ve yanma odası komponentlerini korur ve temiz tutar, yakıt tüketimini azaltır.
-Hızlı ve etkili olarak kurum, vernik ve sakızımsı maddeleri tamamen yüzeylerden temizler.
-Enjektör memelerini temizleyerek tam bir atomizasyon sağlar. Enjektörlerdeki kurumlanmanın sebep olduğu ve “işeme” tabir edilen düzensiz püskürtme formunu gidererek yanma odasındaki yanma verimliliğini artırır.
-Tüm common-rail ve pompa enjektör sistemlerinde güvenle kullanılır.
-Hiçbir şekilde yakıtın yapısını değiştirmeden, yakıta yağlama özelliği kazandırır.
-Aracın rölantide düzgün ve sarsıntısız çalışmasını sağlar.
-Yakıtın geçtiği yüzeyleri temizleyerek yanma verimini yükseltir, yakıt ekonomisi sağlar.
-Her türlü dizel araç için güvenli olarak kullanılacak bir formüle sahip olup, %100 güvenlidir.
-Yakıt sistemi, motor ve katalitik konvertöre zarar veren alkol ve metal bileşikleri içermez.
-Yanma sonucu oluşan ve egzozdan dışarı atılan kirletici gazları azaltarak çevrenin korunmasına katkı sağlar.

Kullanım Açıklaması: 
275 Mililitrelik ürün, 50-80 litrelik yakıt tankı için yeterlidir. İçeriğinde alkol ve metal bileşenleri bulunmadığından, fazla kullanılmasının hiçbir negatif etkisi yoktur. Özel formülü sayesinde, depodaki yakıtı EN 590 standardına getirir ve böylelikle dizel partikül filtresi, CAT ve SCR gibi parçaların korunmasına ve temiz tutulmasına yardımcı olur. Yanma odası sıcaklığını hiçbir şekilde artırmaz, aksine düşürür. İçeriğindeki yüzey aktif maddeler sayesinde tüm kurum ve yanma artıklarını yüzeylerden yumuşatarak koparır ve temizler. Bu kirletici maddeler, egzoz yolu ile dışarı atılır.

Özellikle kısa mesafelerde, düşük devirde, dur-kalk trafiğinde kullanılan ve yüksek devir ile uzun yolda rejenerasyon yapamayan araçlarda düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir.