Ana Sayfa    Türkçe    English   
Karbon Teknik

E-Bülten

E-Bülten almak, kampanya ve size özel fırsatlarımızdan tam zamanında haberdar olmak için, lütfen e-posta adresinizi sistemimize ekleyinizKullanıcı Girişi

E-Mail


Şifre

Şifremi Unutum / Yeni Üye Kaydı


Bizi arayabilmeniz için, bilgisayarınıza bağlı kulaklık ve mikrofon açık konumda olmalıdır. Lütfen görüşme öncesinde mikrofon ve kulaklık bağlantılarınızın takılı ve aktif olduğundan emin olunuz.
Bu uygulamayı kullanabilmek için, bilgisayarınızda JAVA programları yüklü ve güncel olmalıdır.

Bell-Add 9810 Klima, Havalandırma Kanalları ve Üfleçler için Detay Temizlik Ürünü

Ne İşe Yarar?
Bu ürün özellikle hava kanallarının, hava üfleçlerinin ve detaylı olarak kullanıldığında klima sisteminin tüm soğutmayı sağlayan yüzeylerinin üzerinde birikmiş olan küf, mantar ve diğer tüm bakteri türlerini temizlemek ve bir daha oluşmasını engellemek için geliştirilmiştir.

Nasıl Çalışır?
Patentli, özel formülünde bulunan yeni jenerasyon çözücüler sayesinde bakteri ve mikroorganizmaları parçalar. İçeriğindeki yüzey aktif maddeler sayesinde, bakteri ve mikroorganizmaları bulundukları yüzeyden kopartıp atar. Aynı yüzey aktif maddeler, tüm kötü koku kaynaklarını bulundukları yüzeylerden uzaklaştırır. Ayrıca yapısında bulundurduğu nano partiküller, temizlenen yüzeyleri özel bir film tabakası ile kaplayarak bakteri kolonilerinin tekrar oluşmasını engeller.

Nasıl Kullanılır?
Aracınızı mümkünse gölge bir alan alın. İşlem yapılırken aracın tüm kapıları ve camları ile eğer varsa sunroof’u tamamen kapalı olmalıdır.

Daha iyi netice almak için, aracın polen filtresini sökebiliyorsanız sökün ve ondan sonra ürünü uygulayın.

Eğer aracınızın klima sisteminin soğutucu bölümleri elinizin uzanabileceği bir bölgedeyse, esas temizlik işlemini başlatmadan önce bir kısım ürünü soğutucu yüzeylerin üzerine püskürtün. Bu işlem, yapılacak temizliğin etkisini daha da arttıracaktır.

Ürünü tüm havalandırma kanallarına ve üfleçlere püskürtün. Daha sonra araçtan çıkın ve ürünün etkisini göstermesi için 30 dakika bekleyin. 30 dakika sonra, aracınızı ve klima sistemini çalıştırabilirsiniz. Aracın havalandırma fanını maksimuma getirin. Üfleçleri yüze üfleme pozisyonuna ayarlayın. Klimayı açın ve 22 dereceye sabitleyin. Havalandırmayı iç çevrim konumuna getirin.