Ana Sayfa    Türkçe    English   
Karbon Teknik

E-Bülten

E-Bülten almak, kampanya ve size özel fırsatlarımızdan tam zamanında haberdar olmak için, lütfen e-posta adresinizi sistemimize ekleyinizKullanıcı Girişi

E-Mail


Şifre

Şifremi Unutum / Yeni Üye Kaydı


Bizi arayabilmeniz için, bilgisayarınıza bağlı kulaklık ve mikrofon açık konumda olmalıdır. Lütfen görüşme öncesinde mikrofon ve kulaklık bağlantılarınızın takılı ve aktif olduğundan emin olunuz.
Bu uygulamayı kullanabilmek için, bilgisayarınızda JAVA programları yüklü ve güncel olmalıdır.

Bell-Add Klima, Havalandırma ve Araç Kabini için Bakteri Temizlik Seti

Klimanız İçin Pratik Kendin Yap (Do It Yourself) Ürünü!

Klimalı araçlarınız için rahatlıkla uygulayabileceğiniz pratik ve yüzde 100 etkili bakteri, küf, mantar, spor temizliği ve araç içi kabin sterilizasyon seti: Bell-Add Klima, Havalandırma ve Araç Kabini için Bakteri Temizlik Seti!

Bu set, aşağıdaki iki üründen oluşmakta, komple klima temizliği ve sterilizasyonu sağlamaktadır.
Ürün No: 9820 + Ürün No: 9810

Kendi sağlınızı ve yolcularınızın sağlığını riske atmayın! Aracınızı ve klima ve havalandırma sistemini sterilize edin, rahat ve güvenli yolculuk edin.

Aracınızın Klima Sistemi ile İlgili Bunları Biliyor Muydunuz?
Aracınızın klima sistemi ve havalandırma kanallarında biriken ve buradan tüm aracın oturma ve dokunma yüzeylerine ulaşan küf, mantar ve diğer bakteri türlerinin sizinle beraber aracınızda yolculuk ettiğini, tüm bu bakterilerin aşağıdaki şekilde sağlığınızı bozduğunu ve tehdit ettiğini biliyor muydunuz?

- Burnunuzun, sinüslerinizin tıkanması ve burun kaşıntıları,
- Sürekli ya da ara sıra baş ağrısı,
- Sebepsiz yorgunluk hissi,
- Nefes alma zorluğu,
- Alerjik reaksiyonlar,
- Uzun süre ve sebepsiz yere kendini iyi hissetmeme,
- Lejyoner Hastalığı,
- Vücut direncinin düşmesi ve aşırı hassasiyet.

Aracınızın havalandırma fanını her açtığınızda, yukarıdaki sağlık problemlerini oluşturan küf, mantar ve sporlar aracınızın içine tamamen yayılarak yerleşirler. Oradan da sizin ve sizinle yolculuk edenlerin solunum yollarına konumlanırlar.

Yeni Jenerasyon Araçlarda Problemin Daha Yoğun Olduğunu Biliyor Muydunuz?
Günümüz araçlarında kullanılan Klima-Isıtma Sistemleri ve bunların havalandırma kanalları ve elektronik düzenleri, aşağıdaki temel özelliklere sahiptirler:

1. Günümüzde, araçların içerisinde gezinen ve araca bindiğimiz an itibarıyla solumaya başladığınız havanın kalitesi daha da önemli hale gelmiştir. Çünkü yetişkinler ve özellikle çocuklar ile evcil hayvanlarımız, araç içinde eskiye oranla çok daha fazla vakit geçirmekteler.

2. Yeni modellerde bulunan günümüz Klima-Isıtma Sistemleri, daha önceki jenerasyonlara göre çok daha fazla nemi araç içi kabinden çekebilme özelliğine sahip, oldukça karmaşık sistemlerdir.

3. Ayrıca bu yeni sistemler, araç içinde seyahat edenlerin tercih ettikleri soğutma ve ısıtmayı araç içi kabinde sağlamak ve sabit tutmak için, daha önceki jenerasyonlara göre daha fazla miktarda havayı araç içinde tekrar ve tekrar dolaştırmaktadırlar.

4. Bilindiği üzere günümüz araçlarında periyodik bakım aralıkları giderek uzamaktadır. Bu uzayan bakım aralıklarından dolayı, bu tür mikro organizmalara uzun süre müdahale edilemediğinden sayıları artarak kolonileşmektedir.
 
İşte bu dört özellikten dolayı, günümüz Klima-Isıtma Sistemleri’nin tüm havalandırma kanallarında ve araç içi kabinin yüzeylerinde (koltuklar, plastik parçalar, deri bölmeler, yer döşemeleri, halılar...) küf, mantar, sporlar ve benzer mikroorganizmaların üreyerek çoğalması için çok elverişli alanlar ve ortamlar oluşmaktadır.

ÜRÜN DETAYLARI için TIKLAYINIZ >>
Ürün No: 9820 + Ürün No: 9810