Ana Sayfa    Türkçe    English   
Karbon Teknik

E-Bülten

E-Bülten almak, kampanya ve size özel fırsatlarımızdan tam zamanında haberdar olmak için, lütfen e-posta adresinizi sistemimize ekleyinizKullanıcı Girişi

E-Mail


Şifre

Şifremi Unutum / Yeni Üye Kaydı


Bizi arayabilmeniz için, bilgisayarınıza bağlı kulaklık ve mikrofon açık konumda olmalıdır. Lütfen görüşme öncesinde mikrofon ve kulaklık bağlantılarınızın takılı ve aktif olduğundan emin olunuz.
Bu uygulamayı kullanabilmek için, bilgisayarınızda JAVA programları yüklü ve güncel olmalıdır.

Komple Dizel Yakıt Sistemi Koruma ve Temizleme Kimyasalı

Komple Dizel Yakıt Sistemi Koruma ve Temizleme Kimyasalı  (Ürün No: ECO-D001)

KULLANIM ALANLARI: Common Rail, Unit Pump, ADC, Epic / HDI, TDI, CDI, CRDI, XDI, DCI, CRD, TD6, CDTI, CRDI, D4D, JTD, TD4, DI-D, MZR-CD, MULTIJET)

ÖZELLİKLERİ: Yeni jenerasyon dizel yakıt sistemlerinde, yakıtın içinden geçtiği tüm parçaları temizler ve korur. Enjektörler, yakıt pompası, tüm yakıt hatları, yanma odası, motor valfleri ve supaplar ürünün özel deterjan bazlı formülü ile korunur ve temizlenir.Özellikle DİZEL PARTİKÜL FİLTRELİ ARAÇLARDA, partikül filtresinin kirlenmesini önleyici etkisi vardır. Katalitik konvertör ve dizel partikül filtresi bulunan araçlarda, filtrelerin tıkanmasını geciktirir. Yakıt ve egzoz sistemi komponentlerini korur. Yakıt ekonomisi ve sürüş konforu sağlar. Motor performansını artırır, zararlı gaz emisyonunu düşürür. Yakıt sistemi ve motorda biriken sakızımsı ve verniksi kurum birikintilerini temizler. Yakıt tankı içerisindeki suyu yapısına hapsederek, yakıtın geçtiği yerlerdeki korozyonu engeller.

FORMÜL: MotorVac – Carbon Clean patentli ve deterjan bazlı özel formülü ile California – ABD’de üretilmiş ve şişelenmiştir.

HACİM: 250 ml.

KULLANIM ŞEKLİ: 60 litrelik yakıt deposuna 1 şişe (250 ml) katılması yeterlidir.