Ana Sayfa    Türkçe    English   
Karbon Teknik

E-Bülten

E-Bülten almak, kampanya ve size özel fırsatlarımızdan tam zamanında haberdar olmak için, lütfen e-posta adresinizi sistemimize ekleyinizKullanıcı Girişi

E-Mail


Şifre

Şifremi Unutum / Yeni Üye Kaydı


Bizi arayabilmeniz için, bilgisayarınıza bağlı kulaklık ve mikrofon açık konumda olmalıdır. Lütfen görüşme öncesinde mikrofon ve kulaklık bağlantılarınızın takılı ve aktif olduğundan emin olunuz.
Bu uygulamayı kullanabilmek için, bilgisayarınızda JAVA programları yüklü ve güncel olmalıdır.

400-0020C - Carbon Clean Benzinli Motor Kurum Temizleyici Sıvısı MV3

MotorVac Benzinli Motor Kurum Temizleyici Sıvısı MV3

400-0020C  - Carbon Clean Benzinli Motor Kurum Temizleyici Sıvısı MV3

Benzin motorlu araçların kurum temizliği için geliştirilmiş patentli bir ürün olup, Carbon Clean ECS 300, System II, ECS 350 cihazlarıyla uygulanmaktadırlar. Bu ürün "buhar temizliği" yöntemiyle motor yanma odası içinde ve enjektörlerde birikerek motorun performansını düşüren kurum birikimlerini ve diğer yakıt kirleticilerini temizlemektedir. MotorVac MV3 çevre dostu, kanserojen madde içermeyen ve deterjan bazlı kimyasal bir sıvıdır. Bağımsız laboratuvar sonuçları (TÜV, CARB, EPA, İTÜ) bu ürünün, motorun performansını düşüren, motorun ilk çalıştırılmasında zorluk yaratan, rölanti devrini bozan, zararlı egzoz gazlarında artışa neden olan karbon birikimlerini, sakızımsı maddeleri ve vernikleşmiş katmanları tamamen temizlediğini göstermektedir. MV3, zararlı hidrokarbonları, karbon monoksidi ve azot oksitleri azaltarak benzinli motorların çevre kirliliğine yaptığı etkiyi önemli oranda azaltmaktadır.