Ana Sayfa    Türkçe    English   
Karbon Teknik

E-Bülten

E-Bülten almak, kampanya ve size özel fırsatlarımızdan tam zamanında haberdar olmak için, lütfen e-posta adresinizi sistemimize ekleyinizKullanıcı Girişi

E-Mail


Şifre

Şifremi Unutum / Yeni Üye Kaydı


Bizi arayabilmeniz için, bilgisayarınıza bağlı kulaklık ve mikrofon açık konumda olmalıdır. Lütfen görüşme öncesinde mikrofon ve kulaklık bağlantılarınızın takılı ve aktif olduğundan emin olunuz.
Bu uygulamayı kullanabilmek için, bilgisayarınızda JAVA programları yüklü ve güncel olmalıdır.

400-0010C - Carbon Clean Dizel Motor Kurum Temizleyici Sıvısı (MV3D)

MotorVac Dizel Motor Kurum Temizleyici Sıvısı MV3D

400-0010C - Carbon Clean Dizel Motor Kurum Temizleyici Sıvısı (MV3D)

Carbon Clean MV3D Dizel Motor Kurum Temizleyici, dizel motorlu araçların enjektör ve kurum temizliği için özel olarak geliştirilmiş deterjan bazlı, patentli bir kimyasal olup, Carbon Clean ECS 350, IDT 4006P cihazlarıyla dizel motorlara uygulanmaktadır. MV3D Temizlik Kimyasalı özel formülü sayesinde enjektörlerde biriken kurum ve diğer kirletici katmanlarla birlikte, dizel yakıt pompasının iç kısmında ve elemanlarında biriken kirletici maddeleri de (vernikleşmiş ve sakızımsı katmanlar) temizlemektedir. Ayrıca, supaplarda biriken kurumlar da temizlenmektedir. Özel formülü sayesinde bu temizliği yaparken hiçbir o-ring, conta ve kauçuk türevli malzemelere zarar vermemektedir. Common Rail ve Pompa Enjektör (U.I.S.) gibi yeni nesil yüksek basınçlı dizel püskürtme sistemlerinin kaybolan performansını iyileştirmede mükemmel sonuç veren tek üründür.