Ana Sayfa    Türkçe    English   
Karbon Teknik

E-Bülten

E-Bülten almak, kampanya ve size özel fırsatlarımızdan tam zamanında haberdar olmak için, lütfen e-posta adresinizi sistemimize ekleyinizKullanıcı Girişi

E-Mail


Şifre

Şifremi Unutum / Yeni Üye Kaydı


Bizi arayabilmeniz için, bilgisayarınıza bağlı kulaklık ve mikrofon açık konumda olmalıdır. Lütfen görüşme öncesinde mikrofon ve kulaklık bağlantılarınızın takılı ve aktif olduğundan emin olunuz.
Bu uygulamayı kullanabilmek için, bilgisayarınızda JAVA programları yüklü ve güncel olmalıdır.

Bell-Add 9820 Klima, Havalandırma ve Araç Kabini için Bakteri Temizlik Ürünü

Ürün No: 9820 (200 ml.)
Menşei:
Danimarka

3 FAYDA TEK ÜRÜNDE!

Ne İşe Yarar?
1. Tüm havalandırma kanalları ve bu kanallardan geçen havanın üflendiği döşeme, koltuk ve plastik yüzeylerdeki ile klima evaporatörü üzerinde pusuda bekleyen bakteri ve sporları temizler ve aracın içini sterilize eder.

2. Aracın içinin kötü kokmasına sebep olan ter, gıda kalıntısı, evcil hayvan akıntıları ve tütün kokularını yok eder.

3. Araç içindeki koltuk, döşeme ve plastik malzemeler üzerinde uzun süre kalıcı, hoş bir koku bırakır.

Nasıl Çalışır?
Patentli, özel formülünde bulunan yeni jenerasyon çözücüler sayesinde bakteri ve mikroorganizmaları parçalar. İçeriğindeki yüzey aktif maddeler sayesinde, bakteri ve mikroorganizmaları bulundukları yüzeyden kopartıp atar. Aynı yüzey aktif maddeler, tüm kötü koku kaynaklarını bulundukları yüzeylerden uzaklaştırır.

Aracın hiçbir parçasını sökmeye gerek olmadan, 15 dakika gibi kısa bir sürede havalandırma kanalları, evaporatör ve de tüm araç kabini komple temizlenir ve sterilize edilir. Ayrıca, aracın içerisine, kalıcılığı uzun süren hoş bir koku yayılır.

Nasıl Kullanılır?
Aracınızı mümkünse gölge bir alan alın. İşlem yapılırken aracın tüm kapıları ve camları ile eğer varsa sunroof’u tamamen kapalı olmalıdır.
Aracı çalıştırın. Aracın havalandırma fanını maksimuma getirin. Üfleçleri yüze üfleme pozisyonuna ayarlayın. Klimayı açın ve 22 dereceye sabitleyin. Havalandırmayı iç çevrim konumuna getirin.

Aracınızın sağ ön kapısını açın ve ürünü dik duracak biçimde yer döşemesinin klima merkezine yakın olan dip bölümüne yerleştirin. Tüpün üzerindeki beyaz püskürme butonuna sıkıca basın ve kilitlendiğinden emin olun (Elinizi püskürtme butonundan çektikten sonra da püskürme işlemi devam ediyor olmalıdır). Püskürme başladıktan sonra aracı terk edin ve kapıyı kapatın. İşlem 15 dakika sürecektir. Bu sürenin ilk 5 dakikasında, tüpün içerisindeki temizleme maddesi püskürerek boşalır. Kalan 10 dakikada ise, aracın içerisinde dolaşmaya başlayan temizleme ürünü, aracın tüm kabin içi yüzeyler ile döşeme ve koltuklara nüfuz eder.

15 dakikalık işlem bittikten sonra aracınızın içine girin ve klimanızı kapatın. Aracınızı stop ettikten sonra tüm kapıları açın ve aracın içinin 5 dakika kadar havalanmasını sağlayın.