Ana Sayfa    Türkçe    English   
Karbon Teknik

E-Bülten

E-Bülten almak, kampanya ve size özel fırsatlarımızdan tam zamanında haberdar olmak için, lütfen e-posta adresinizi sistemimize ekleyinizKullanıcı Girişi

E-Mail


Şifre

Şifremi Unutum / Yeni Üye Kaydı


Bizi arayabilmeniz için, bilgisayarınıza bağlı kulaklık ve mikrofon açık konumda olmalıdır. Lütfen görüşme öncesinde mikrofon ve kulaklık bağlantılarınızın takılı ve aktif olduğundan emin olunuz.
Bu uygulamayı kullanabilmek için, bilgisayarınızda JAVA programları yüklü ve güncel olmalıdır.

30.000 Km. ve Katları - Periyodik Bakım (Benzinli Araç)

30.000 Km. ve Katları - Periyodik Bakım (Benzinli Araç)

YAKIT TÜRÜ: BENZİN
PERİYODİK BAKIM PERİYODU:
30.000 Km. ve Katları
 
Emme Manifoldu, EGR ve PCV Temizliğinde (Basınçlandırılmış Tüp ile Profesyoneller tarafından Uygulanır)

400-0030C CARBON CLEAN EMME MANİFOLDU, EGR, PCV TEMİZLEME DETERJANI

Ü rünün Faydaları Nelerdir:
MotorVac MV4 emme manifoldu, manifold kolları, gaz kelebeği, rölanti ayarlayıcısı gibi hava kanallarında biriken kurumları ve sakızımsı maddeleri temizlemek için formüle edilmiş, deterjan bazlı patentli bir kimyasaldır. Manifold iç yüzeylerinde, koruyucu ve kaygan bir tabaka oluşturur. MotorVac MV4, Emme Manifoldu Temizleme Kiti 200-8667 ile uygulanmaktadır. MotorVac MV4`ün klasik karbüratör temizleme kimyasallarına göre en önemli farkı, deterjan bazlı ve patentli özel formülü sayesinde emme manifoldu ve gaz kelebeği gibi teflon kaplı kritik motor parçalarına hiçbir zarar vermemesidir.

Ne Gibi Şikâyetlerde Kullanılır?
Aracın enjektörleri başta olmak üzere tüm hava emiş sistemi,emme manifoldu EGR ve PCV de birikmiş olan tüm kurum ve diğer kirleticileri komple ve  motor sökmeden temizlediği vurgulanmalıdır. Bu sayede arabanın motorunun rahat nefes aldığı ve ynama odasına bol miktarda hava girişi sağlandığı vurgulanmalıdır.Bu temizlik sayesinde aracın "0 " km motor performansına, yakıt tüketim değerlerine ve sürüş keyfine kavuşacağı  broşür, pano gibi görsel malzemelerle müşteriye anlatılmalıdır.

Kaç Kilometrede Bir Uygulanır?
Her 30.000 Km'de ve katlarında muhakkak kullanılmaldır. Gerektiğinde şehir içinde dur-kalk trafiğinde kalan araçlarda daha sık kullanılması teknik olarak tavsiye edilir. Yine gerektiğinde Kompresyon değerleri düşen ve emisyon değerleri yükselen raçlarda (özellikle TSI motorlarda) daha sık kullanılması teknik olarak tavsiye edilir.

Hangi Durumlarda Uygulanmaz?
Uygulamasının sakınca oluşturacağı bir durum yoktur.

Ürünün Sayfasına Git >>
Katalitik Konvertör Temizliği İçin:

9605 BELL-ADD 2B KATALİTİK KONVERTÖR VE TEMİZLEME NÖTRALİZASYON KİMYASALI

 Ürünün Faydaları Nelerdir?
1. Tüm katalitik konvertör tiplerini ölçülebilir değerler sunarak gerçek anlamda temizler.

2.Temizlik performansı Türkak onaylı Tofaş Ar-Ge Laboratuar test sonuçlarıyla kanıtlanmış pazardaki tek katalitik konvertör temizleme kimyasalıdır.

3. Katalitik konvertörün mikro odacıkları içinde birikerek egzoz gazı çıkışına engel teşkil ederek geri basınç yaratan, böylelikle aracın performansını düşüren yakıt tüketimini arttıran tüm kurum, vernik ve sakızımsı kirletici maddeleri katalitik konvertörden dışarı atılmasını sağlar. Katalitik konvertörün değiştirilmesi veya iptal edilmesi gibi gereksiz ve pahalı çözümlere gerek bırakmaz.

4.Patentli özel formülü deterjan bazlı olup köpük yapılı bir kimyasaldır. Solvent ve diğer solvent türevi çözücüleri içermediği için katalitik konvertör, lambda sensörü, partikül filtresi ve motorun hiç bir parçasına geçici ve kalıcı zararı yoktur.% 100 güvenlidir.

Ne Gibi Şikâyetlerde Kullanılır?
Yüksek yakıt tüketimi, performansı düşen araç, çekiş düşüklüğü şikayeti, geç hızlanma, aşırı ısınan motor, gaz pedalına geç tepki verme, kompresyon düşüklüğü şikayetleri, komple katalitik konvertör temizliği.

Kaç Kilometrede Bir Kullanılmalıdır?
Her 10.000 Km'de ve katlarında bir muhakkak kullanılmaldır.

Hangi Durumlarda Uygulanmaz?
Uygulamasının sakınca oluşturacağı bir durum yoktur.

Ürünün Sayfasına Git >>